Аронієва паста — 550 г

Продукт   пастеризований   функціональний   харчовий. 100% органічна аронія (чорноплідна горобина) подрібнена в однорідну пастоподібну массу (включає дрібнодисперсну фракцію кісточок).

Без використання консервантів, цукру та води.

Харчова цінність та калорійність на 100г продукту, не менше ніж: білки – 1,5г, жири – 0,1г; вуглеводи – 10,9г, клітковина – 2,7г, поліфеноли – 280мг, масова частка сухих розчинних речовин 14,5%; 50,5 ккал/211,3 кДж.

Рекомендовано вживати в якості функціонального харчового продукту як додаткове джерело біологічно активних речовин (біофлавоноїдів, у т.ч. антоціанів, органічних кислот,  пектинових, дубильних речовин, вітамінів,  макро- та мікроелементів, у т.ч. йоду) з метою капіляростабілізуючої дії при атеросклерозі, захворюваннях серцево-судинної системи, цукровому діабеті,  як  гіпотензивний засіб при гіпертонічній хворобі І та ІІ ступеню, при тиреотоксикозі.

Не є лікарським засобом.

Подробиці на сайті liqberry.com

 

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: дітям від 3 років по 1 ч. ложці 2-3 рази на добу після або під час їжі, дорослим – 1-2 ст. ложки 2-3 рази на добу за 30 хв. до їжі. Дозу не перевищувати. Курс вживання: 1-2 місяці (можна повторювати). Перед вживанням рекомендовано проконсультуватись з лікарем. Протипоказання: вагітним та жінкам, які годують груддю, при індивідуальній несприйнятливості, виразковій хворобі, гастриті, гіпотонії, варикозі, при схильності до тромбозів та закрепів, після перенесених інфарктів та інсультів.

Отзывы

Пока не отзывов.