Ожинова паста — 550 г

Продукт   пастеризований   функціональний   харчовий. 100% органічна ожина подрібнена в однорідну пастоподібну массу (включає дрібнодисперсну фракцію кісточок).

Без використання консервантів, цукру та води.

Харчова цінність та калорійність на 100г продукту, не менше ніж: білки – 2,0г, жири – 0г; вуглеводи – 5,3г, клітковина – 2,0г, поліфеноли – 280мг, масова частка сухих розчинних речовин 8%; 29,2 ккал/122,2 кДж.

Рекомендовано вживати в якості функціонального харчового продукту як додаткове джерело біологічно активних речовин (біофлавоноїдів, у т.ч. антоціанів, органічних кислот,  пектинових, дубильних речовин, вітамінів, макро- та мікроелементів) з метою загальнозміцнюючої дії та при хворобах різного характеру.

Користь ожини як лікувального рослини відома мало не з початку часів. Наші предки, в Стародавній Русі, активно застосовували ягоду в якості одного з ГОЛОВНИХ лікарських засобів.

Вживання ожини сприяє нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту. Активно використовується для лікування вірусних захворювань, грипу, ГРВІ та інших. Має потогінний, жарознижувальний ефект, а також протизапальні та загоюючими властивостями.

Ожина дуже корисна для жінок, крім прекрасних косметичних властивостей, ця ягода значно полегшує болі при менструаціях, рекомендована в період клімаксу. Має заспокійливий ефект, благотворно впливає на нервову систему.

Подробиці на сайті liqberry.com

 

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: дітям від 3 років по 1-2  ч. ложці 2-3 рази на день після або під час їжі, можна запити водою; дорослим по 1-2  ст. ложці 2-3 рази на день за 20 хв. до  їжі, можна запити водою. Дозу не перевищувати. Курс вживання: 1-1,5 місяці (можна повторювати). Перед вживанням рекомендовано проконсультуватись з лікарем. Протипоказання: жінкам, які годують груддю, при індивідуальній несприйнятливості, при підвищеній кислотності, схильності до закрепів.

Отзывы

Пока не отзывов.