Мед різнотрав’я

Пропонуємо цілющий мед з луків зачарованої Десни. Пасіка дідуся Івана на Чернігівщині

Кожна баночка це різний період відкачки меду, де окрім лугового різнотрав’я присутні сезонні медоноси, як то акація, липа, волошка, інше польове різнотрав’я. Мед навіть за кольором різний.
Цей мед налитий в банку відразу після качки. При спокійній кристалізації він проростає красивими кристалами, начебто іній на вікні.
Збір меду від травневого садового первоцвіту і, аж до останніх квітів серпня місяця.
Деснянські заливні луки, де росте так зване різнотрав’я, не дають нашим бджолам сидіти без діла.
Мед з різнотрав’я має високу харчову і лікувальну цінність, бо зібраний з м’яти, материнки, чебрецю, шавлії, волошки та інших лікарських рослин.
Натомість мед — незамінне джерело природних цукрів (фруктози, глюкози та ін.) легко засвоюється (з усіх харчових продуктів тільки мед засвоюється нашим організмом на 100%). Мед окрім цукрів містить ферменти, вітаміни, мінерали, кислоти, амінокислоти, гормони, інгібіни (антисептики, бактерицидні речовини), 50 ароматичних речовин. Жоден інший природний продукт не постачає так швидко організмові необхідну енергію, як мед.

Починаючи з осені натурального рідкого меду вже немає (окрім меду з різних сортів акації).
Ми свій мед теж не гріємо (не розпускаємо) — бо то гріх таке з медом робити.
Ставайте поціновувачами меду. Влітку буде мед в сотах та забрус (солодка жуйка).

Прохання заявки та побажання дублювати в Facebook особистим повідомленням до @Vira Savoliy або @Mykola Savoliy — швидше буде відповідь.

Отзывы

Пока не отзывов.