Набір з 10 порційних пакувань (100г)

Набір включає 10 порцій по 100г кожна. Візьміть пакунок з собою на роботу або у подорож, дайте дитині і не бійтеь, що запачкається! Приймати чорничну пасту стало як ніколи зручно!

Продукт   пастеризований   функціональний   харчовий. 100% органічна чорниця подрібнена в однорідну пастоподібну массу (включає дрібнодисперсну фракцію кісточок).

Без використання консервантів, цукру та води.

Харчова цінність та калорійність на 100г продукту, не менше ніж: білки – 1,1г, жири – 0,6г; вуглеводи – 8,0г, клітковина – 2,2г, поліфеноли – 280мг, масова частка сухих розчинних речовин 8%; 41,8 ккал/174,9 кДж.

Рекомендовано вживати в якості функціонального харчового продукту як додаткове джерело біологічно активних речовин (поліфенолів, у т.ч. антоціанів, антоціанідинів; органічних кислот; вітамінів; поліненасичених жирних кислот; клітковини; пектинових речовин; макро- та мікроелементів) при ослабленому імунітеті, дисбіозах, ендокринних, серцево-судинних та офтальмологічних захворюваннях, а також при  цукровому діабеті, клімаксі, остеопорозі, депресіях, подагрі, ревматизмі, екземі, псоріазі, атеросклерозі, артеріальній гіпертензії та інших захворюваннях та станах, пов’язаних із порушенням обміну речовин.

Не є лікарським засобом.

Подробиці на сайті liqberry.com

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: по 1-2 г на 1 кг ваги. Дозу не перевищувати. Курс вживання: 2,5-3 місяці (можна повторювати). Перед застосуванням збовтати.

Протипоказання: індивідуальна несприйнятливість, схильність до кровотеч.

Отзывы

Пока не отзывов.