Обліпихова паста — 550 г

Продукт   пастеризований   функціональний   харчовий. 100% органічна обліпиха подрібнена в однорідну пастоподібну массу (включає дрібнодисперсну фракцію кісточок).

Без використання консервантів, цукру та води.

Харчова цінність та калорійність на 100г продукту, не менше ніж: білки – 0,9г, жири – 5,4г; вуглеводи – 5,0г, клітковина – 4,7г, поліфеноли – 280мг, масова частка сухих розчинних речовин 8%; 72,2 ккал/302,1 кДж.

Рекомендовано вживати в якості функціонального харчового продукту як додаткове джерело біологічно активних речовин (поліфенолів, у т.ч. антоціанів, поліненасичених жирних кислот Омега-3-6-9, вітамінів, пектинових речовин, клітковини, органічних кислот, макро- та мікроелементів) з метою загального зміцнення організму. Не є лікарським засобом.

У плодах обліпихи містяться не тільки вітаміни, але і біофлавоноїди. Завдяки їм зміцнюються кровоносні судини, розширюються серцеві судини, знижуються набряки, блокуються алергічні і навіть сильні запальні процеси в організмі. Флавоноїди надають антитоксичну дію і захищають людину від кисневого голодування і переохолодження. Антиоксиданти створюють потужний бар’єр вірусним інфекціям і шкідливим сполукам. Обліпихова аскорбінова кислота сприяє згортанню крові, зменшує проникність судин, покращує жовчовиділення, відновлює функції щитоподібної залози, створює протизапальний ефект.

Весь потенціал цієї диво ягоди розкритий в пасті LiQberry. Адже ми вивільнили Все корисне з шкірки, кісточки і м’якоті та перетворили в найдоступнішу для організму форму. Приймаючи пасти LiQberry, від Вас не вислизне жоден вітамін!

Подробиці на сайті liqberry.com

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: дітям від 6 років – 0,5-1 ч. ложку,  дорослим – 1-2 ст. ложки 2-3 рази на добу після або під час їжі, можна запити водою. Дозу не перевищувати. Курс вживання: 2,5-3 місяці (можна повторювати). Перед вживанням рекомендовано проконсультуватись з лікарем. Протипоказання: індивідуальна несприйнятливість, гіперацидні гастрити та виразкова хвороба, панкреатит в стадії загострення, уратна сечокам’яна хвороба.

 

Отзывы

Пока не отзывов.